Producenci
Blender ręczny VARIO 1400W ZELMER ZHB4650
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Metaliczny Czerwony |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Miarka | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1400 W |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość prędkości | 2 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,7 l |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 106 mm |
| Wysokość opakowania | 107 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 860 g |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Miarka | Tak |
| Liczba łopatek | 4 |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Tworzywo kija | Metal |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał uchwytu | Metal |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące