Producenci
Blender ręczny WMF Kult X Blender Ręczny Edycja - 600W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny |
| Diody LED | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Zdejmowalna misa | Nie |
| Liczba skrzydełek ostrza | 4 |
| Części wodoodporne | Nie |
| Zdejmowalny nóż | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 600 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Waga produktu | 645 g |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Wydajność | |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Funkcja pulse | Nie |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące