Producenci
Blender ręczny ZWILLING Enfinigy Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Kolor produktu | Biały Srebrny |
| Zamykanie | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Źródło zasilania | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Wysokość produktu | 405 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 9 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność dzbanka | 600 l |
| Prędkość obrotowa (min) | 6500 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 13000 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Miarka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące