Producenci
Blender ręczny mikser rozdrabniacz ŁUCZNIK JK-1200 (1200W) Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Długość przewodu | 0,96 m |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 82 g |
| Wysokość produktu | 415 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 15 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk, obrotowy |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Funkcja pulse | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące