Producenci
Blender ręczny-zestaw MPM MBL-11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność miski | 1,75 l |
| Zawartość opakowania | |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |