Producenci
Bramka PLANET Gateway ICG-2510WG-LTE-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 564 g |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 115,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -35 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Sieć | |
| Pełny dupleks | Tak |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Typ karty SIM | MiniSIM |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |