Producenci
Bramka PLANET Gateway VCG-1500WG-LTE-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| GPS | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Typ mocowania | Montaż półkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 6~32V DC, 1.5A |
| Pobór mocy | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Waga produktu | 537 g |
| Głębokość produktu | 104 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Syslog | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |