Producenci
Bramka PLANET VGW-1620FS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kodeki dźwiękowe | iLBC G.168 G.726 G.711ulaw G.723.1 CNG G.729A G.729B G.711a VAD |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50-60 Hz |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50-60 Hz |
| Pobór mocy | 30 W |
| Napięcie | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 SNMP SNMPv3 |
| Cechy zarządzania | |
| Syslog | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p IEEE 802.1Q |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów RJ-11 | 16 |
| Liczba portów konsoli | 1 |
| Port konsoli | RS-232 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |