Producenci
Bramka PLANET VGW-2420FS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kodeki dźwiękowe | G.729B G.729A G.711a VAD G.726 iLBC G.168 G.711ulaw G.723.1 CNG |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie | 100-240 V |
| Pobór mocy | 40 W |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 SNMP SNMPv3 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Syslog | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Sieć | |
| Obsługiwane usługi zróżnicowane (DiffServ) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p IEEE 802.1Q |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port RS-232 | 1 |
| Liczba portów RJ-11 | 24 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |