Producenci
Bramka PLANET VGW-820FS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 18 W |
| Zasilanie | 100-240V AC, 50-60 Hz@DC12V 2A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 154 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Protokoły | |
| Protokoły VoIP | SIP v2.0 (UDP/TCP), RFC3261, SDP, RTP (RFC2833), RFC3262, 3263, 3264, 3265, 3515, 2976, 3311 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |