Producenci
Bramka VoIP PLANET VGW-420FS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kodeki dźwiękowe | G.726 G.711ulaw G.723.1 iLBC CNG G.729B G.729A G.711a VAD |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50-60 Hz@DC12V 1A |
| Pobór mocy | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Obsługiwane usługi zróżnicowane (DiffServ) | Tak |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Protokoły | |
| Protokoły VoIP | SIP v2.0(UDP / TCP),RFC3261,SDP,RTP(RFC2833),RFC3262?3263?3264?3265?3515?2976?3311 |
| Porty i interfejsy | |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |