Producenci
Broadcom karta sieciowa N425G 4x 25/10GbE SFP28 OCP 3.0 PCIe 4.0 x16
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Link Działanie |
| Kolor produktu | Zielony Aluminiowy Niklowy |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 117 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 25000 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| wersja PCI | 4.0 |
| Liczba portów | 4 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Interfejs | Włókno |
| Złącze światłowodowe | SFP28 SFP+ |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Halogen |