Producenci
Brother ADS-4300N skaner ADF 600 x 600 DPI A4 Czarny, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 24 W |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 6,8 W |
| Prąd wyjściowy | 1,9 A |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,7 W |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 391 mm |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Waga produktu | 3,09 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6) | RA, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, Web Services(Scan), SNTP Client, HTTP/HTTPS server, ICMPv6 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa IPv6 | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS PEAP EAP-TTLS EAP-FAST EAP-MD5 EAP-TLS SMTP-AUTH SSL/TLS SNMPv3 |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Skanuj do | PC USB FTP Obraz SMB |
| Formaty plików (scanner) | TIFF JPEG |
| Sterowniki skanera | WIA SANE ICA TWAIN |
| Maksymalne obciążenie | 120000 stron/mies. |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalny dzienny cykl pracy | 6000 stron(y) |
| Poziom głośności skanowania | 59 dB |
| Typ przetwornika obrazu | Dual CIS |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 243 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,74 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 391 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Pojemność wejściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 80 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Waga brutto palety | 166,4 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,8 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Skanowanie | |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Głębokość koloru wejścia | 48 bit |
| Skanowanie w kolorze | Tak |
| Prędkość skanowania ADF (kolor, A4) | 40 stron/min |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Zwiększona rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Prędkość skanowania ADF (cz/b, A4) | 40 stron/min |
| Prędkość skanowania duplex ADF (kolor, A4) | 80 ipm |
| Prędkość skanowania duplex ADF (cz/b, A4) | 80 ipm |
| Obsługa papieru | |
| Obsługiwane nośniki skanowania | Cienki papier Karta biznesowa Karty plastikowe Gruby papier Zwykłyˌ czysty papier Papier wtórnie przetworzony |
| Grubość karty (maks.) | 1,1 mm |
| Maksymalna szerokość skanowania | 21,6 cm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Maksymalna długość skanowania | 5 m |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 40 - 200 g/m² |
| Gramatura podajnika papieru | 40 - 200 g/m² |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia prądem elektrycznym. Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. Unikać narażenia na działanie ekstremalnych temperatur. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące