Producenci
Brother ADS-4500W skaner Skaner ADF 600 x 600 DPI A4 Czarny, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Dotyk |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,7 W |
| Pobór mocy | 25 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 7,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,68 kg |
| Szerokość produktu | 299 mm |
| Wysokość produktu | 216 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK EAP-FAST EAP-MD5 HTTPS TKIP PEAP EAP-TTLS WPA3 WPA2-PSK SSL/TLS SNMPv3 AES TLS WEP EAP-TLS SMTP-AUTH |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Obsługa IPv6 | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Skanuj do | SMB FTP E-mail Server PC Obraz |
| Poziom głośności skanowania | 59 dB |
| Sterowniki skanera | SANE WIA |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,41 kg |
| Szerokość opakowania | 391 mm |
| Wysokość opakowania | 243 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Pojemność wejściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 60 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Prędkość skanowania duplex ADF (kolor, A4) | 70 ipm |
| Prędkość skanowania ADF (cz/b, A4) | 35 stron/min |
| Prędkość skanowania ADF (kolor, A4) | 35 stron/min |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Maksymalny format skanowania | 215,9 x 355,6 mm |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Prędkość skanowania duplex ADF (cz/b, A4) | 70 ipm |
| Zwiększona rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie w kolorze | Tak |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 40 - 200 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Maksymalna szerokość skanowania | 21,6 cm |
| Maksymalna długość skanowania | 35,6 cm |
| Grubość karty (maks.) | 1,1 mm |
| Obsługiwane nośniki skanowania | Cienki papier Karta biznesowa Karty plastikowe Papier wtórnie przetworzony Gruby papier Zwykły. czysty papier |
Gwarancja 24 miesiące