Producenci
Brother DCP-J1200WERE1 drukarka wielofunkcyjna Atramentowa A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 2500 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Cykl pracy (zalecany) | 50 - 1000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LED |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 2,5 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,8 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,1 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 13 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Wysokość produktu | 161 mm |
| Głębokość produktu | 359 mm |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-TKIP 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA2-PSK SSL/TLS WPA2-AES 64-bit WEP WPA-PSK WPA-AES |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 576 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 506 mm |
| Wysokość opakowania | 469 mm |
| Głębokość opakowania | 219 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,7 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 16 ipm |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,5 s |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 10 s |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), kolor | 9 ipm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 2 |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 1200 DPI |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Głębokość koloru wejścia | 30 bit |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 10 bit |
| Maksymalny obszar skanowania | 213,9 x 295 mm |
| Technologia skanowania | CIS |
| Skanuj do | OCR Obraz Pilnik |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Sterowniki skanera | TWAIN WIA |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny Papier makulaturowy Koperty Zwykły? czysty papier |
| Rozmiary nośników non-ISO | Spis |
| Rozmiary kopert | Monarch C5 Com-10 DL |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 105 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 64 - 220 g/m2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące