Producenci
Brother DCP-J1460DWRE1 urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Maksymalne obciążenie | 1000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,15 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 2,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,6 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 21 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Wysokość produktu | 182,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA2-PSK WPS WPA2-AES 64-bit WEP WPA-TKIP WPA3-SAE WPA-AES |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Brother Mobile Connect Mopria Print Service |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 55 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,1 kg |
| Wysokość opakowania | 456 mm |
| Szerokość opakowania | 463 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 200 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 200 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 16 stron/min |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), kolor | 15,5 ipm |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 15,5 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 6000 DPI |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 16 ipm |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Druk N-up | 16 |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,2 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 9,6 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Kopiowanie | |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2 4 |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Czas uzyskania pierwszej kopi (kolor, normalny) | 14 s |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 13 s |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 1800 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 20 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Technologia skanowania | CIS |
| Głębokość koloru wejścia | 30 bit |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Format kompresji zdjęć | JPEG TIFF |
| Sterowniki skanera | WIA TWAIN |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Skanuj do | Obraz Pilnik |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 10 bit |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 1200 x 600 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Papier błyszczący Koperty Zwykłyˌ czysty papier Papier fotograficzny |
| Dopasuj długość nośnika | 210 - 355,6 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 139,7 - 215,9 mm |
| Rozmiary kopert | DL Com-10 C5 Monarch |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Folio Prawny Spis |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 220 g/m² |
Gwarancja 24 miesiące