Producenci
Brother DCP-J1800DWRE1 Atramentowa drukarka A4 1200 x 6000 DPI 17 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Maksymalne obciążenie | 1000 stron/mies. |
| Funkcja duplex | Drukuj Kopia |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,9 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 21 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,12 kg |
| Głębokość produktu | 457 mm |
| Szerokość produktu | 249 mm |
| Wysokość produktu | 477 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Apple AirPrint |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2019 Windows Server 2016 Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 457 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,77 kg |
| Głębokość opakowania | 249 mm |
| Szerokość opakowania | 477 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 17 stron/min |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 6000 DPI |
| Rozdzielczość koloru | 1200 x 1200 DPI |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 6000 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,5 s |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 1200 DPI |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 20 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | Pilnik OCR Obraz |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Technologia skanowania | CIS |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary nośników non-ISO | Spis Prawny Listowy |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Zwykłyˌ czysty papier Papier fotograficzny |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 5x8" 4x6 5x7 3.5x5 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 220 g/m² |
| Rozmiary kopert | Com-10 Monarch DL C5 |
Gwarancja 24 miesiące