Producenci
Brother DCP-L3515CDW drukarka wielofunkcyjna LED A4 2400 x 600 DPI 18 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czcionki drukarki | Bitmap PCL Kod kreskowy PostScript |
| Cykl pracy (zalecany) | 300 - 3000 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Języki opisu strony | PCL 6 BR-Script 3 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Funkcja duplex | Drukuj Kopia |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,29 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 460 W |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 70 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 310 W |
| Pobór mocy (max) | 460 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 10 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 310 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,6 kg |
| Wysokość produktu | 355 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 444 mm |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-AES WPA2-PSK WPA-AES WPA-PSK 64-bit WEP 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA-TKIP |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother iPrint & Scan Apple AirPrint Google Cloud Print Mopria Print Service |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 7 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2008 Windows Server 2012 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 46 dB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 43 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 62 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,8 kg |
| Wysokość opakowania | 497 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Głębokość opakowania | 536 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Software CD | Tak |
| Zarządzanie drukarką | Web Based Management, BRAdmin Professional for Windows, BRAdmin Light for Windows |
| Czcionki dołączone | Y |
| Emulacje | PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL Class 3.0), BR-Script3, PDF Version 1.7, XPS Version 1.0 |
| Prędkość drukowania | |
| Czas rozgrzewania | 28 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Druk N-up | 2 9 25 4 16 |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 7 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 15 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 18 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 18 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Technologia druku | LED |
| Kopiowanie | |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 18 kopii/min |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 18 kopii/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 250 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Sterowniki skanera | WIA TWAIN SANE |
| Skanuj do | SMB FTP Obraz Pilnik OCR |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Technologia skanowania | CIS |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Obsługa papieru | |
| Typy podajników wielofunkcyjnych | Zwykły. czysty papier Cienki papier Papier wtórnie przetworzony |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A6 A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) Folio Prawny |
| Dopasuj długość nośnika | 116 - 355,6 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 216 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Gruby papier Etykieta/metka Papier błyszczący Cienki papier Koperty Zwykły. czysty papier Papier makulaturowy |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące