Producenci
Brother DCP-T580DW - drukarka wielofunkcyjna kolorowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Waga opakowania z polistyrenu spienionego (EPS) | 0 g |
| Waga opakowania z papieru | 1,4 kg |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
| Cechy | |
| Maksymalne obciążenie | 1000 stron/mies. |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 16 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,6 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 2,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,15 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 149 mm |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA-PSK WPA3-SAE WPA-AES WPA2-AES 64-bit WEP WPA2-PSK WPA-TKIP |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Brother Mobile Connect Mopria Print Service |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 56 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Pojemność opakowania | 50349498 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,9 kg |
| Wysokość opakowania | 501 mm |
| Głębokość opakowania | 218 mm |
| Szerokość opakowania | 461 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 7500 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 5000 stron(y) |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), kolor | 9 ipm |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 16 ipm |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 9,6 s |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Druk N-up | 16 |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,2 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 6000 DPI |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Kopiowanie | |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 13 s |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 1800 DPI |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Czas uzyskania pierwszej kopi (kolor, normalny) | 28,5 s |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2 |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Podajnik ręczny | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | na |
| Skanowanie | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 10 bit |
| Technologia skanowania | CIS |
| Skanuj do | Pilnik Obraz |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Głębokość koloru wejścia | 30 bit |
| Sterowniki skanera | TWAIN WIA |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Format kompresji zdjęć | JPEG TIFF |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Prawny Folio Spis |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny Koperty Zwykłyˌ czysty papier Papier błyszczący Papier makulaturowy |
| Rozmiary kopert | Monarch C5 Com-10 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 300 g/m² |
Gwarancja 24 miesiące