Producenci
Brother DK-22212 taśmy do etykietowania Czarny na białym
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ taśmy | DK |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Rolki w paczce | 1 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor etykiety | Czarny na białym |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 255 g |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Długość taśmy | 15,24 m |
| Szerokość taśmy | 6,2 cm |
| Waga produktu | 183 g |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 864 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48219090 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 291,6 kg |
| Wysokość brutto palety | 15,9 cm |
Gwarancja 24 miesiące