Producenci
Brother DSmobile DS-740D - skaner arkuszy - dwustronny - 215.9 x 1828.8 mm - 600 dpi x 600 dpi - USB3.0 (DS740DTJ1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ skanera | Skaner z podajnikiem |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,01 W |
| Pobór mocy | 2,9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,4 W |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 537 g |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Wysokość produktu | 377 mm |
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Skanuj do | Mail OCR Obraz Pilnik |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Sterowniki skanera | ICA TWAIN WIA SANE |
| Poziom głośności skanowania | 53 dB |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 42 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,17 kg |
| Szerokość opakowania | 377 mm |
| Wysokość opakowania | 76 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Standardowe interfejsy | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność wejściowa | |
| Standardowa pojemność podajnika (arkusze) | 1 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość brutto palety | 16,7 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Produktów na palecie | 240 szt. |
| Waga brutto palety | 286 kg |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Skanowanie | |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Zwiększona rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie w kolorze | Tak |
| Głębokość koloru wejścia | 48 bit |
| Maksymalny format skanowania | 215,9 x 1828,8 mm |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Czarnobiałe skanowanie | Skala szarości Monochromatyczne |
| Obsługa papieru | |
| Obsługiwane nośniki skanowania | Karta biznesowa Karty plastikowe Zwykłyˌ czysty papier |
| Maksymalna szerokość skanowania | 21,6 cm |
| Grubość karty (maks.) | 1,24 mm |
| Maksymalna długość skanowania | 182,9 cm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
Gwarancja 24 miesiące