Producenci
Brother FS100WT maszyna do szycia Prąd elektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wolne ramię | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ ekranu | LCD |
| Automatyczny nawlekacz nitki | Tak |
| Frez przewodów w zestawie | Tak |
| Długość szwów | 5 mm |
| Funkcje maszyny do szycia | Szycie |
| Kolor produktu | Biały |
| Prędkość szycia | 850 SPM |
| Szerokość szwu | 7 mm |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Prąd elektryczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące