Producenci
Brother HL-J6010DW drukarka atramentowa Kolor 1200 x 4800 DPI A3 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki opisu strony | BR-Script 3 XPS PDF 1.7 PCL 6 |
| Kolor | Tak |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 3500 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Cykl pracy (zalecany) | 250 - 3500 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 5 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 24 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,17 kWh/tydz. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 19,6 kg |
| Szerokość produktu | 576 mm |
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Głębokość produktu | 477 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS PEAP EAP-TTLS APOP EAP-FAST EAP-MD5 WPA-PSK 802.1x RADIUS EAP-TLS SMTP-AUTH WPA3-SAE IPPS WPA2-PSK SSL/TLS SNMPv3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service Brother iPrint & Scan |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 53 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,6 kg |
| Wysokość opakowania | 493 mm |
| Szerokość opakowania | 681 mm |
| Głębokość opakowania | 561 mm |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 6000 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 5000 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 30 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 4,4 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 4,6 s |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 21 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 4800 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 500 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15 cm 13x18 9x13 |
| Rozmiary kopert | DL Monarch |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Papier fotograficzny Zwykły? czysty papier |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny Spis |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A3 A6 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 220 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel Nordic Swan Ecolabel |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące