Producenci
Brother HL-L2400DWE drukarka laserowa 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,34 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 440 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Waga produktu | 7,1 kg |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA2-AES 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA-AES 64-bit WEP WPA-PSK WPA3-SAE WPA-TKIP |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 283 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Wysokość opakowania | 519 mm |
| Szerokość opakowania | 438 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,5 s |
| Technologia druku | Laser |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 30 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Grubszy papier Etykieta/metka Koperty Zwykły? czysty papier Papier makulaturowy Gruby papier Cienki papier |
| Rozmiary kopert | C5 DL Com-10 Monarch |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 B6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy. Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
Gwarancja 24 miesiące