Producenci
Brother HL-L5210DNTT drukarka laserowa 1200 x 1200 DPI A4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 5000 stron/mies. |
| Czcionka PCL | 73 |
| Czcionka PostScript | 66 |
| Liczba czcionek bitmapowych | 12 |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | EAN-8 PDF417 GS1 Databar Limited Code 128 EAN 128 Code 39 Code 128C POSTNET UPC-E Code 128A EAN-13 Codabar Code 93 UPC-A Code 128B GS1 DataBar Expanded MSI ISBN GS1 DataBar |
| Czcionki drukarki | Bitmap PostScript PCL |
| Języki opisu strony | Epson FX PCL 6 BR-Script 3 |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 31 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 430 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,59 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 670 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,05 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 421 mm |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Szerokość produktu | 373 mm |
| Waga produktu | 16,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother iPrint & Scan Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| NFC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA-TKIP WPA-PSK WPA-AES 64-bit WEP WPA2-PSK WPA2-AES |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 49 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie dwustronne) | 54 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 50 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 54 dB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 70,7 dB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 485 mm |
| Wysokość opakowania | 902 mm |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 3000 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Emulacje | PCL6, BR-Script3, IBM Proprinter XL, Epson FX-850, PDF Version 1.7 |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,7 s |
| Technologia druku | Laser |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 48 stron/min |
| Kolor | Nie |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 24 stron/min |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Druk N-up | 4 25 9 16 |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 250 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 3 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 520 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 870 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 69,8 - 215,9 mm |
| Rozmiary kopert | C5 DL Com-10 Monarch |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Folio Prawny |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 230 g/m² |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Cienki papier Blankiet firmowy Koperty Zwykłyˌ czysty papier |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
Gwarancja 24 miesiące