Producenci
Brother HL-L8360CDW drukarka laserowa Kolor 2400 x 600 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 2 szt. |
| Cechy | |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 XPS PCL 6 PostScript 3 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan Żółty Czarny Purpurowy |
| Maksymalne obciążenie | 60000 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,578 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 580 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 1,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 70 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 340 W |
| Napięcie wejściowe AC | 120 V |
| Tryb wyłączenia | 0,03 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 620 mm |
| Szerokość produktu | 565 mm |
| Waga produktu | 22,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| NFC | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Brother iPrint & Scan Mopria Print Service Google Cloud Print Kindle Fire Printing |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP IPPS WPA2-PSK 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA2-AES WPA-PSK HTTPS PEAP EAP-TTLS EAP-FAST EAP-MD5 SNMP WPA-TKIP SSL/TLS 802.1x RADIUS EAP-TLS SMTP-AUTH IPSec WPA-AES |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie koprocesora | 0,133 GHz |
| Koprocesor | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 49 dB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 26,1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | Sieć bezprzewodowa LAN Ethernet USB 2.0 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zarządzanie drukarką | BRAdmin Professional 3, BRAdmin Light |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Druk N-up | 2 4 25 16 9 |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 14 stron/min |
| Czas nagrzewania (z trybu uśpienia) | 29 s |
| Czas rozgrzewania | 29 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 15 s |
| Technologia druku | Laser |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 31 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 31 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Kolor | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 4 |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru Kaseta |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 6 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Waga brutto palety | 173,4 kg |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,9 cm |
| Produktów na palecie | 6 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Cienki papier Papier makulaturowy Zwykłyˌ czysty papier |
| Zalecana gramatura nośników do druku dwustronnego (w g/m2) | 60 - 105 g/m² |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 105 g/m² |
| Typy podajników wielofunkcyjnych | Gruby papier Grubszy papier Zwykłyˌ czysty papier Papier błyszczący Etykieta/metka Papier wtórnie przetworzony Cienki papier Koperty |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Wykonawczy (184 x 267mm) Prawny Folio |
| Rozmiary kopert | C5 Com-10 DL |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego. Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy. Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR Blue Angel |
Gwarancja 24 miesiące