Producenci
Brother HL-L9310CDWT drukarka laserowa Kolor 2400 x 600 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 2 szt. |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 PCL 6 XPS BR-Script 3 Microsoft XPS |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 6000 stron/mies. |
| Liczba czcionek drukarki | 66 |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Maksymalne obciążenie | 80000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Przekątna ekranu | 2,67" |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,03 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 340 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 70 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 1,8 kWh/tydz. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 30,1 kg |
| Szerokość produktu | 605 mm |
| Wysokość produktu | 880 mm |
| Głębokość produktu | 645 mm |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP 802.1x RADIUS SMTP-AUTH WPA-PSK WPA2-PSK SSL/TLS 128-bit WEP SNMP |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| NFC | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother iPrint & Scan Mopria Print Service Google Cloud Print Apple AirPrint |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 49 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 646 mm |
| Wysokość opakowania | 885 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36,5 kg |
| Głębokość opakowania | 603 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Standardowe interfejsy | Sieć bezprzewodowa LAN Ethernet USB 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wspierane usługi online | OneNote OneDrive Pudełko Evernote Google Drive Dropbox |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Druk N-up | 2 16 4 9 25 |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 31 stron/min |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 7 stron/min |
| Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter) | 7 stron/min |
| Kolor | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Technologia druku | Laser |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 31 stron/min |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas rozgrzewania | 29 s |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 50 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 2380 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 90,6 kg |
| Produktów na palecie | 2 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 2 szt. |
| Warstwy na paletę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Wysokość brutto palety | 10,3 cm |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Papier błyszczący Cienki papier Grubszy papier Zwykłyˌ czysty papier |
| Typy podajników wielofunkcyjnych | Koperty Etykieta/metka Papier błyszczący |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A6 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 163 g/m² |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Folio |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 105 g/m² |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego. Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące