Producenci
Brother HL-L9310CDWTT drukarka laserowa Kolor 2400 x 600 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 80000 stron/mies. |
| Języki opisu strony | BR-Script 3 PDF 1.7 PCL 6 XPS Microsoft XPS |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 6000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Przekątna ekranu | 2,67" |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 580 W |
| Tryb wyłączenia | 0,03 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 70 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 1,8 kWh/tydz. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 35,2 kg |
| Wysokość produktu | 486 mm |
| Głębokość produktu | 579 mm |
| Szerokość produktu | 441 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA-PSK SSL/TLS 128-bit WEP 802.1x RADIUS SMTP-AUTH SNMP 64-bit WEP |
| NFC | Tak |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service Google Cloud Print Brother iPrint & Scan |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Protokoły zarządzające | SMTP AUTH, SSL / TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3, Kerberos, IPSec, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 10 Education Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 Windows Server 2012 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2016 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Taktowanie koprocesora | 0,133 GHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Koprocesor | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 49 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 44 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 45,8 kg |
| Szerokość opakowania | 646 mm |
| Wysokość opakowania | 1192 mm |
| Głębokość opakowania | 603 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet Sieć bezprzewodowa LAN USB 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wspierane usługi online | Pudełko OneNote Dropbox Evernote Google Drive OneDrive |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Druk N-up | 25 16 9 4 2 |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 31 stron/min |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Kolor | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczne/Ręczne |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 31 stron/min |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Czas rozgrzewania | 29 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 50 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 2380 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 3 |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wejściowa | 1300 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Typy podajników wielofunkcyjnych | Koperty Papier błyszczący Etykieta/metka |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 A6 |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier Grubszy papier Papier makulaturowy Papier błyszczący Cienki papier |
| Zalecana gramatura nośników do druku dwustronnego (w g/m2) | 60 - 105 g/m² |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 163 g/m² |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 105 g/m² |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące