Producenci
Brother HL-L9430CDN drukarka laserowa Kolor 2400 x 600 DPI A4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan Purpurowy Czarny Żółty |
| Języki opisu strony | PCL 5e BR-Script 3 XPS PCL 5c PDF 1.7 PCL 6 |
| Maksymalne obciążenie | 120000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 12000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 1080 W |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,662 kWh/tydz. |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 85 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 770 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 541 mm |
| Waga produktu | 29 kg |
| Wysokość produktu | 403 mm |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK IPPS APOP WPA-PSK HTTPS PEAP EAP-TTLS SSL/TLS SNMPv3 EAP-FAST EAP-MD5 802.1x RADIUS EAP-TLS SMTP-AUTH WPA3-SAE |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Brother iPrint & Scan Mopria Print Service |
| NFC | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 Windows Server 2016 Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 68,8 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 56,5 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 53 dB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 557 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,3 kg |
| Wysokość opakowania | 633,5 mm |
| Głębokość opakowania | 628,2 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 9000 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 5000 stron(y) |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 10 s |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Druk N-up | 25 16 2 4 9 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Kolor | Tak |
| Czas rozgrzewania | 20 s |
| Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter) | 28 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 40 stron/min |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 2600 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 520 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 60 - 230 g/m2 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 230 g/m2 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond Koperty Zwykły. czysty papier Gruby papier Grubszy papier Papier błyszczący Cienki papier Papier makulaturowy |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 105 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary kopert | DL C5 Com-10 |
Gwarancja 24 miesiące