Producenci
Brother HL-L9470CDNT drukarka laserowa Kolor 2400 x 600 DPI A4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | Codabar Code 93 UPC-A Code 128B ISBN EAN-13 Code 128 UPC-E PDF417 GS1 Databar Limited Code 128A EAN 128 Code 128C POSTNET Code 39 GS1 DataBar EAN-8 GS1 DataBar Expanded MSI |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 15000 stron/mies. |
| Liczba czcionek bitmapowych | 12 |
| Maksymalne obciążenie | 150000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny Purpurowy Żółty Cyjan |
| Czcionka PCL | 73 |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 PCL 6 PCL 5e BR-Script 3 XPS PCL 5c |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Czcionka PostScript | 66 |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 85 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,662 kWh/tydz. |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 770 W |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Wysokość produktu | 536 mm |
| Waga produktu | 35,9 kg |
| Głębokość produktu | 541 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Brother iPrint & Scan Mopria Print Service |
| NFC | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK EAP-FAST EAP-MD5 802.1x RADIUS EAP-TLS EAP-PEAP SMTP-AUTH 64-bit WEP SSL/TLS SNMPv3 EAP-TTLS WPA-PSK 128-bit WEP |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 68,8 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 53 dB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 30,2 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 56,5 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 628,2 mm |
| Szerokość opakowania | 646 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 44,2 kg |
| Wysokość opakowania | 940,5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 9000 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 12000 stron(y) |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-A / USB Type-B |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Czas rozgrzewania | 20 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 20 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 10 s |
| Kolor | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 10 s |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Druk N-up | 16 2 9 4 6 |
| Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter) | 20 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 40 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 40 stron/min |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 1120 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 500 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 520 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 60 - 230 g/m2 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 230 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykły. czysty papier Gruby papier Papier błyszczący Cienki papier Grubszy papier Papier makulaturowy Papier typu bond |
| Rozmiary kopert | Com-10 C5 DL |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 230 g/m2 |
Gwarancja 24 miesiące