Producenci
Brother IMP ETIQUETTES TJ-6521TN drukarka etykiet bezpośrednio termiczny/termotransferowy Kolor 203 x 300 DPI 304,8 mm/s Przewodowa Przewodowa sieć LAN Wi-Fi Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ ekranu | LED |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański Francuska Polski Angielski Włoski Niemiecki |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 357 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 17,9 kg |
| Wysokość produktu | 313 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 25 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 13.0 iOS 16 iOS 12 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | SUSE Linux Enterprise Server 12 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Języki opisu strony | EPL2 DPL |
| Wbudowane kody kreskowe | TLC39 Codablock F MaxiCode Interleaved 2/5 Code-128 Codabar Library EAN13 QR Code ITF-14 EAN8 Planet GS1 DataMatrix Deutsche Post Leitcode Standard 2/5 Code 128 (A/B/C) Industrial 2/5 Code 11 MicroPDF417 LOGMARS PDF417 Code 49 EAN14 Plessey MSI TELEPENN UPC 2(5) POSTNET EAN128 GS1 DataBar Deutsche Post Identcode China post Code128UCC Code 39 AZTECCODE TELEPEN |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port RS-232 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny/termotransferowy |
| Prędkość druku | 304,8 mm/s 10 lpm |
| Minimalna długość druku | 14,7 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 300 DPI |
| Maksymalna szerokość drukowania | 17,3 cm |
| Kolor | Tak |
| Obsługa papieru | |
| Szerokość taśmy | 17,8 cm |
| Auto-cutter | Tak |
| Długość taśmy | 450 m |
| Maksymalna średnica rolki | 20,8 cm |
| Obsługiwane średnice rdzeni | 38.1 mm (1.5") |
Gwarancja 24 miesiące