Producenci
Brother LC-1240BK nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 600 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 82 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga produktu | 67 g |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy