Producenci
Brother LC-127XLBK nabój z tuszem Oryginalny Ekstra (Super) Wysoka wydajność Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kod OEM | LC-127XLBK |
| Model | Oryginalny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 1200 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga produktu | 82 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO 24711 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące