Producenci
Brother LC-225XLM nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1200 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 73 g |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga brutto palety | 204 kg |
| Wysokość brutto palety | 15 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 3000 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy