Producenci
Brother LC-3217Y nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 550 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 41 g |
| Szerokość produktu | 10 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 48 g |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 6000 szt. |
| Waga brutto palety | 320,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Wysokość brutto palety | 18 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy