Producenci
Brother LC-422XLVAL nabój z tuszem 4 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość sztuk | 4 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 3000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 256 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 325 g |
| Dane logistyczne | |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 160 szt. |
| Waga brutto palety | 222,8 kg |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Produktów na palecie | 640 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość brutto palety | 14,3 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące