Producenci
Brother LC1280XLBK nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 162 g |
| Waga produktu | 144 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalne obciążenie | 2400 stron/mies. |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 85 x 40 x 120 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące