Producenci
Brother LC422C nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 550 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Dane logistyczne | |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Wysokość brutto palety | 15,8 cm |
| Produktów na palecie | 5000 szt. |
| Waga brutto palety | 268 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące