Producenci
Brother MFC-1910W drukarka wielofunkcyjna Laser A4 2400 x 600 DPI 20 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Cykl pracy (zalecany) | 250 - 1800 stron/mies. |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Języki opisu strony | GDI |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Wyświetlany znak | 16 |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 1080 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 50 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 390 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,36 kg |
| Wysokość produktu | 465 mm |
| Głębokość produktu | 423 mm |
| Szerokość produktu | 432 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 85% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK 128-bit WEP WPS WPA2-AES WPA2-PSK WPA-TKIP 64-bit WEP WPA-AES SMTP-AUTH |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother iPrint & Scan |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows XP Home Windows XP Professional Windows Vista Home Basic x64 Windows Vista Business x64 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows XP Home x64 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 8 x64 Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 8 Pro Windows 7 Starter x64 Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 x64 Windows Server 2008 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2012 R2 x64 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2003 x64 Windows Server 2008 x64 Windows Server 2003 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.7 Lion |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 200 MHz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,1 kg |
| Szerokość opakowania | 481 mm |
| Wysokość opakowania | 425 mm |
| Głębokość opakowania | 436 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Standardowe interfejsy | USB 1.1, USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Liczba portów USB 1.1 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 10 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Kopiowanie | |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 2 |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 20 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 16 s |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 10 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Faks | |
| Faksowanie dwustronne | Nie |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Szybkość modemu | 14,4 Kbit/s |
| Tryb naprawy błędów | Tak |
| Metody kodowania faksu | MMR |
| Pamięć faksu | 400 stron(y) |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Podwójny dostęp | Tak |
| Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania | 99 |
| Fax | Faksowanie mono |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 16 szt. |
| Waga brutto palety | 179,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Wysokość brutto palety | 18,5 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 16 szt. |
| Skanowanie | |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Skanuj do | Mail Obraz Pilnik |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalny obszar skanowania | A4 (210 x 297) |
| Technologia skanowania | CIS |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 19200 x 19200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 1200 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Sterowniki skanera | ICA TWAIN WIA |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura podajnika papieru | 65 - 105 g/m² |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 65 - 90 g/m² |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) Listowy Folio Prawny |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące