Producenci
Brother MFC-J5340DW Atramentowa A3 1200 x 4800 DPI Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Maksymalne obciążenie | 2500 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ ekranu | LCD |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przekątna ekranu | 2,67" |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 36 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 5,5 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,17 kWh/tydz. |
| Tryb wyłączenia | 0,03 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 398 mm |
| Szerokość produktu | 530 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 17 kg |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother iPrint & Scan Mopria Print Service Apple AirPrint |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SMTP-AUTH WPA3-SAE 128-bit WEP WPA2-PSK 64-bit WEP WPA-PSK SSL/TLS SNMPv3 APOP |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2008 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 68,2 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 51,5 dB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 636 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19 kg |
| Wysokość opakowania | 419 mm |
| Głębokość opakowania | 468 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Minimalny obszar skanowania (Auto Document Feeder) | 105 x 148 mm |
| Maksymalny obszar skanowania (Auto Document Feeder) | 215,9 x 355,6 mm |
| Prędkość drukowania | |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), kolor | 28 ipm |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 28 ipm |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Druk N-up | 4 2 9 |
| Funkcja drukowania ID | Tak |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 4800 DPI |
| Kopiowanie | |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 5 s |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 2 |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Czas uzyskania pierwszej kopi (kolor, normalny) | 6 s |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Podajnik ręczny | Tak |
| Faks | |
| Szybkość modemu | 14,4 Kbit/s |
| Pamięć faksu | 150 stron(y) |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Tryb naprawy błędów | Tak |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Skanuj do | FTP Obraz OCR Pilnik Network folder |
| Technologia skanowania | CIS |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Głębokość koloru wejścia | 48 bit |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 16 bit |
| Sterowniki skanera | WIA TWAIN SANE |
| Maksymalny obszar skanowania | 215,9 x 297 mm |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 600 x 600 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykły? czysty papier Papier fotograficzny Papier makulaturowy |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 220 g/m2 |
| Zalecana gramatura nośników do druku dwustronnego (w g/m2) | 64 - 120 g/m2 |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 64 - 120 g/m2 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Prawny |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 9x13 13x20 10x15 cm 13x18 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A3 A4 A6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A3 |
| Rozmiary kopert | DL Com-10 Monarch |
Gwarancja 24 miesiące