Producenci
Brother MFC-L2800DW drukarka wielofunkcyjna Laser A4 1200 x 1200 DPI 32 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 2500 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 4,1 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 470 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 480 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 43 W |
| Tryb wyłączenia | 0,08 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Głębokość produktu | 434 mm |
| Szerokość produktu | 517 mm |
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA-PSK 64-bit WEP WPA2-AES WPA-AES WPA2-PSK WPA-TKIP WPA3-SAE |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 434 mm |
| Głębokość opakowania | 517 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,1 kg |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,5 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 32 stron/min |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 16 stron/min |
| Technologia druku | Laser |
| Kopiowanie | |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2 4 |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 120 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Faks | |
| Fax | Faksowanie mono |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8443310000 |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | E-mail Server Pilnik OCR |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Prędkość skanowania (kolor) | 7,5 stron/min |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Technologia skanowania | CIS |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 600 x 600 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj szerokość nośnika | 105 - 216 mm |
| Rozmiary kopert | DL C5 Com-10 Monarch |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Gruby papier Cienki papier Grubszy papier Etykieta/metka Koperty Zwykłyˌ czysty papier Papier makulaturowy |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B6 B5 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) Listowy |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Dopasuj długość nośnika | 147 - 356 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące