Producenci
Brother MFC-L2960DW drukarka wielofunkcyjna Laser A4 1200 x 1200 DPI 34 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 PCL 6 BR-Script 3 |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 434 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 517 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,5 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 34 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Tryby druku duplex | Automatyczne/Ręczne |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,9 s |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 120 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Faks | |
| Fax | Faksowanie mono |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 273 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 16 szt. |
| Skanowanie | |
| Prędkość skanowania (kolor) | 7,5 stron/min |
| Skanuj do | E-mail Server FTP Pilnik Network folder OCR Obraz |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 600 x 600 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Koperty Zwykłyˌ czysty papier Executive |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 230 g/m² |
Gwarancja 24 miesiące