Producenci
Brother MFC-L3740CDWE drukarka wielofunkcyjna LED A4 600 x 2400 DPI 18 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Maksymalne obciążenie | 3000 stron/mies. |
| Języki opisu strony | PCL 5e BR-Script 3 PCL 5c PDF 1.7 PCL 6 |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,27 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 460 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 460 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Wysokość produktu | 401 mm |
| Głębokość produktu | 444 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA-PSK WPA-TKIP 64-bit WEP WPA2-PSK WPA-AES |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 46 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie dwustronne) | 43 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,3 kg |
| Wysokość opakowania | 533 mm |
| Głębokość opakowania | 536 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 18 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 18 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 2400 DPI |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Technologia druku | LED |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Kopiowanie | |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 18 kopii/min |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 18 kopii/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Faks | |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | FTP USB Pilnik |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Technologia skanowania | CIS |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Prawny Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Rozmiary kopert | D5 Monarch DL Com-10 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B6 B5 |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Gruby papier Blankiet firmowy Grubszy papier Koperty Zwykły Cienki papier Papier makulaturowy |
Gwarancja 24 miesiące