Producenci
Brother MFC-L8900CDW drukarka wielofunkcyjna Laser A4 2400 x 600 DPI 31 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki opisu strony | BR-Script 3 XPS PDF 1.7 PCL 6 |
| Maksymalne obciążenie | 60000 stron/mies. |
| Liczba czcionek drukarki | 160 |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 4000 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 4,96" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,03 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 10 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 70 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 580 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 1,9 kWh/tydz. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 526 mm |
| Szerokość produktu | 495 mm |
| Wysokość produktu | 549 mm |
| Waga produktu | 28,7 kg |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS PEAP EAP-TTLS IPSEC WPA-AES WPA-TKIP LEAP WPA2-PSK WPS 802.1x RADIUS EAP-TLS 64-bit WEP WPA-PSK EAP-FAST SSL/TLS 128-bit WEP APOP SMTP-AUTH WPA2-AES EAP-MD5 IPPS WPA2-TKIP |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Brother iPrint & Scan Google Cloud Print Apple AirPrint |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Wspierane usługi online | Evernote Google Drive Dropbox OneDrive OneNote Pudełko Flickr |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| NFC | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2012 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Enterprise Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 8 Pro Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 49 dB |
| Taktowanie koprocesora | 0,133 GHz |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Koprocesor | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 35 kg |
| Szerokość opakowania | 665 mm |
| Głębokość opakowania | 595 mm |
| Wysokość opakowania | 645 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Pozostałe funkcje | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 31 stron/min |
| Technologia druku | Laser |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Czas nagrzewania (z trybu uśpienia) | 31 s |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczne/Ręczne |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Druk N-up | 16 25 9 2 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 14 stron/min |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Funkcja drukowania Eco | Tak |
| Kopiowanie | |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 2 |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 600 DPI |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 31 kopii/min |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 16 s |
| Czas uzyskania pierwszej kopi (kolor, normalny) | 17 s |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 70 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 50 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Faks | |
| Pamięć faksu | 500 stron(y) |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Tryb naprawy błędów | Tak |
| Maksymalna liczba miejsc odbioru | 350 lokalizacji |
| Przekazywanie faksów do | Mail PC |
| Podwójny dostęp | Tak |
| Faksowanie dwustronne | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Technologia skanowania | Dual CIS |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 19200 x 19200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Skanuj do | E-mail Server Obraz FTP OCR USB Pilnik Chmura |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Sterowniki skanera | SANE ICA TWAIN ISIS WIA |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) Prawny Listowy Folio |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 105 g/m2 |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykły? czysty papier Papier makulaturowy |
| Typy podajników wielofunkcyjnych | Etykieta/metka Zwykły? czysty papier Papier błyszczący Papier wtórnie przetworzony Papier typu bond Koperty Blankiet firmowy |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 64 - 90 g/m2 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 163 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR Nordic Swan Ecolabel |
Gwarancja 24 miesiące