Producenci
Brother MFC-L9570CDWT drukarka wielofunkcyjna Laser A4 2400 x 600 DPI 31 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 2 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 PCL 6 PostScript 3 XPS |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 6000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 6,92" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,03 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 1,9 kWh/tydz. |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 10 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 70 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 580 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 37,3 kg |
| Głębokość produktu | 675 mm |
| Wysokość produktu | 730 mm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPPS HTTPS PEAP EAP-TTLS 64-bit WEP WPA2-PSK WPA-PSK APOP SSL/TLS 802.1x RADIUS EAP-TLS 128-bit WEP IPSec SNMP SMTP-AUTH EAP-FAST EAP-MD5 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Technologie mobilnego wydruku | Google Cloud Print Mopria Print Service Apple AirPrint Brother iPrint & Scan |
| Wspierane usługi online | Evernote Google Drive Dropbox Flickr OneNote OneDrive |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| NFC | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Home x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2012 Windows Server 2008 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 x64 Windows Server 2012 x64 Windows Server 2008 x64 Windows Server 2012 R2 x64 Windows Server 2016 x64 Windows Server 2008 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Koprocesor | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Taktowanie koprocesora | 0,133 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 49 dB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 675 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 45,4 kg |
| Wysokość opakowania | 1033 mm |
| Głębokość opakowania | 652 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Druk N-up | 9 2 25 16 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 15 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczne/Ręczne |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 31 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 31 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Kopiowanie | |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 31 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 600 DPI |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 31 kopii/min |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 50 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 2 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 800 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 80 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Faks | |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Tak |
| Pamięć faksu | 500 stron(y) |
| Podwójny dostęp | Tak |
| Fax | Faksowanie mono |
| Maksymalna liczba miejsc odbioru | 350 lokalizacji |
| Tryb naprawy błędów | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 2 szt. |
| Warstwy na paletę | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 11,8 cm |
| Waga brutto palety | 108,7 kg |
| Produktów na palecie | 2 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Sterowniki skanera | ISIS TWAIN WIA |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 19200 x 19200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Skanuj do | OCR FTP Pilnik Obraz |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Prędkość skanowania (kolor) | 50 stron/min |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Technologia skanowania | Dual CIS |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Prędkość skanowania (czarny) | 50 stron/min |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Głębokość koloru wyjścia | 8 bit |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio Prawny Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier Papier typu bond Papier makulaturowy |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 60 - 105 g/m² |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące