Producenci
Brother MFC-L9670CDN drukarka wielofunkcyjna Laser A4 2400 x 600 DPI 40 stron/min
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja duplex | Kopia Skanowanie Drukuj |
| Maksymalne obciążenie | 2600 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 520 - 2600 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Typ ekranu | LCD |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 1080 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 730 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 770 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 16,8 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 85 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 503 mm |
| Wysokość produktu | 586 mm |
| Głębokość produktu | 541 mm |
| Waga produktu | 36,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 55 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 53 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie dwustronne) | 56,5 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 663,7 mm |
| Wysokość opakowania | 734 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 43,1 kg |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter) | 40 stron/min |
| Technologia druku | Laser |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 10 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 10 s |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 40 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 40 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 100 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 520 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Faks | |
| Faksowanie dwustronne | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Skanowanie | |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 600 x 600 DPI |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Prędkość skanowania (kolor) | 40 stron/min |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Prędkość skanowania (czarny) | 40 stron/min |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykły. czysty papier Gruby papier Papier makulaturowy Papier typu bond Grubszy papier Papier błyszczący Cienki papier |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Rozmiary kopert | DL Com-10 C5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 A6 |
Gwarancja 24 miesiące