Producenci
Brother PT-D800W drukarka etykiet Termotransferowy 360 x 360 DPI 60 mm/s Przewodowy i Bezprzewodowy TZe Wi-Fi QWERTY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Klawiatura | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość wyświetlanych linii | 4 |
| Wyświetlany znak | 17 |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 188 mm |
| Wysokość produktu | 173 mm |
| Szerokość produktu | 337 mm |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Wydajność | |
| Wbudowane kody kreskowe | ISBN-5 EAN13 QR Code UPC-E Code-128 Codabar Library ITF POSTNET EAN128 ISBN-2 EAN8 UPC-A GS1 COMPOSITE GS1 DataBar Expanded Code-39 Library GS1 DataBar CODABAR (NW-7) MicroPDF417 |
| Typ taśmy | TZe |
| Wielkość pamięci flash | 7 MB |
| Szerokość taśmy | 3,6 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 296 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,2 kg |
| Głębokość opakowania | 435 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Pamięć etykiet | 99 etykiet |
| Data i czas drukowania | Tak |
| Pojemność pamięci | 1500 znaków |
| Podgląd wydruku | Tak |
| Ilość formatów etykiet | 35 |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Prędkość druku | 60 mm/s |
| Maksymalna wysokość druku | 3,2 cm |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Maksymalna długość nośnika | 1 m |
| Minimalna długość druku | 5 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 360 x 360 DPI |
| Kolor | Nie |
| Druk odwrócony | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
Gwarancja 24 miesiące