Producenci
Brother PT-H500 drukarka etykiet 180 x 180 DPI 30 mm/s Przewodowa TZe QWERTY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość wyświetlanych linii | 3 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Wyświetlany znak | 16 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 830 g |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Wysokość produktu | 91 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 Windows Vista Business x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Home Premium Windows Vista Enterprise Windows 7 Ultimate x64 Windows 8 Pro x64 Windows 7 Home Basic x64 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows Vista Home Basic x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Professional x64 |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | JPG BMP TIF |
| Podkreślenie | Tak |
| Odcinanie taśmy | Automatyczny |
| Typ taśmy | TZe |
| Liczba styli | 10 |
| Wbudowane kody kreskowe | EAN8 GS1-128 Code 39 ITF CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) UPC-A EAN128 EAN13 UPC-E |
| Liczba czcionek | 14 |
| Liczba lini druku (maksymalna) | 7 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,65 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podłączony PC | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba kadrów | 99 |
| Pamięć etykiet | 50 etykiet |
| Podgląd wydruku | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna wysokość druku | 1,8 cm |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Prędkość druku | 30 mm/s |
| Maksymalna szerokość drukowania | 2,4 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 2,4 cm |
| Auto-cutter | Tak |
Gwarancja 24 miesiące