Producenci
Brother PT-N20 drukarka etykiet Termotransferowy Kolor 180 x 180 DPI 12 mm/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Rozdzielczość | 58 x 24 px |
| Języki menu ekranowego | Turecka Fiński Norweski Chorwacki Węgierski Rumuński Hiszpański Duński Słowacki Słoweńska Szwedzki Francuska Polski Angielski Portugalski Włoski Niemiecki Czeski Holenderski |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 97,5 mm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Głębokość produktu | 259 mm |
| Waga produktu | 554 g |
| Wydajność | |
| Odcinanie taśmy | Ręczny |
| Liczba czcionek | 3 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 237 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 958 g |
| Szerokość opakowania | 97,5 mm |
| Głębokość opakowania | 259 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Liczba drukowanych punktów | 64 dot |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Styl tekstu | Kontur Normalny Podkreślenie Pogrubiony Italski Shadow |
| Prędkość druku | 12 mm/s |
| Maksymalna wysokość druku | 9 mm |
| Kolor | Tak |
| Wyrównanie tekstu | Centralny, Lewy |
| Maksymalna szerokość drukowania | 1,2 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 150 szt. |
| Wysokość brutto palety | 15,8 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Waga brutto palety | 161 kg |
Gwarancja 24 miesiące