Producenci
Brother PTH200YP1 drukarka etykiet Termotransferowy 180 x 180 DPI TZe QWERTY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Waga opakowania z papieru | 37 g |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 36 g |
| Pojemność opakowania | 6008,154 cm³ |
| Waga opakowania z polistyrenu spienionego (EPS) | 0 g |
| Konstrukcja | |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Wyświetlany znak | 16 |
| Kolor produktu | Biały Niebieski |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 477 g |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Wydajność | |
| Typ taśmy | TZe |
| Krajalnica | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 237 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 890 g |
| Szerokość opakowania | 98 mm |
| Wysokość opakowania | 259 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Ilość kartridży | 1 szt. |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Maksymalna szerokość drukowania | 1,2 cm |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 180 szt. |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | na |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Waga brutto palety | 180,4 kg |
| Wysokość brutto palety | 17 cm |
Gwarancja 24 miesiące